De SGP zal drie dingen vragen:Marie-Henriëtte schreef:Wat is die prijs dan, weet jij het?refo schreef:Stapje voor stapje.
Voorlopig hebben we een informateur die alleen dit gaat doen volgens refdag.nl:
Een derde of (gedoogsteun van) een vierde partij is nog lang niet in beeld.De koningin heeft hem gevraagd als eerste te onderzoeken of er een kabinet mogelijk is waarin de VVD en de PVV zitting hebben, zo blijkt uit een verklaring van de Rijksvoorlichtingsdienst. Daarin staat dat Rosenthal de mogelijkheid gaat onderzoeken van een kabinet „waarvan de grootste partij en de grootste winnaar deel uitmaken”.
En laten we nuchter zijn: welk kabinet zal bereid zijn 'de prijs' van Van der Staaij te betalen? Vergeet dat maar gewoon.
1. Stilstand op etisch terrein en rond de enkele-feit-constructie in de AWGB.
2. Geen acceptatieplicht bijzonder onderwijs + instandhouding art. 23
3. Geen rabiate maatregelen tegen de GP vanwege het HR-arrest
@refo: Wat opportunisme betreft: Een politieke partij streeft altijd naar een zo breed mogelijk verwezenlijken van de eigen standpunten, omdat men meent dat die tot het nut van het algemeen zijn. Dus zo verwonderlijk is dat niet.
@sela: sociaal-economisch heeft de SGP grotendeels het programma van de VVD en het CDA. daar zitten dus de verschillen niet. Jouw definitie van het liberalisme is niet overeenkomstig de werkelijkheid. Het lijkt bijna op de platte retoriek van Emile Roemer (SP): "U steelt van de armen en u geeft het aan de rijken."