Ik ben geen aanhanger van de alverzoeningsleer, maar wil toch het volgende onder jullie aandacht brengen:
Op de site van André Piet, aanhanger van de alverzoeningsleer, staat een commentaar (audio-file met powerpoint-ondersteuning) op Prof. dr. W.J. Ouweneel, betreffende de woorden 'eeuw' en 'eeuwigheid'.
Wat Ouweneel hier over schreef:
http://www.bodedesheils.nl/jaargangen/j132/j132_018_De_alverzoening_2.html
Het commentaar van André Piet:
http://www.goedbericht.nl/audio.html#13apr
Graag verneem ik jullies reacties hierop...
Dwaalleer zie : http://www.hetbestenieuws.nl/
Nog nooit van de uitverkiezing gehoord zeker?Marnix schreef:Wel wil ik nog een keer benadrukken dat het belangrijk is om te zien waarom God mensen straft en wanneer. God heeft geen mensen voorbestemd om eeuwig gestraft te worden. Hij schiep mensen niet met straf als doel... maar als gevolg van hun eigen keuzes. Iedereen krijgt verlossing aangeboden door het offer van Jezus Christus en wie verloren gaat gaat verloren omdat hij/zij niet geloofde.... niet omdat God dat zo had bepaald.
Zou wel erg wezen als God niet alles in Zijn hand houd.
Ook wie wel of niet uitverkoren wordt. En zo worden er ook mensen geschapen voor de eeuwige hel.
En mensen geschapen die; uit genade: in Hem gaan geloven. Die van te voren zijn bestemd.
Romeinen 8: 28 Wij weten nu, dat [God] alle dingen doet medewerken ten goede voor hen, die God liefhebben, die volgens zijn voornemen geroepenen zijn. 29 Want die Hij tevoren gekend heeft, heeft Hij ook tevoren bestemd tot gelijkvormigheid aan het beeld zijns Zoons, opdat Hij de eerstgeborene zou zijn onder vele broederen; 30 en die Hij tevoren bestemd heeft, dezen heeft Hij ook geroepen; en die Hij geroepen heeft, dezen heeft Hij ook gerechtvaardigd; en die Hij gerechtvaardigd heeft, dezen heeft Hij ook verheerlijkt.
Ps. 55: 23 Werp uw bekommernis op de HERE,
Hij zal voor u zorgen;
Hij zal nimmermeer toelaten, dat de rechtvaardige wankelt.
Hij zal voor u zorgen;
Hij zal nimmermeer toelaten, dat de rechtvaardige wankelt.