zondag 24 februari 2008 12:45
(Bron: Elsevier)
Tweede-Kamerlid Raymond de Roon van de PVV is van mening dat de vrouw die ervan wordt verdacht een tasjesdief te hebben doodgereden, een lintje moet krijgen.
Germaine, die ervan wordt verdacht een tasjesdief te hebben doodgereden, verdient een lintje, vindt de PVV
‘Het hard achteruit rijden om de schurk te pakken die haar tas uit haar auto roofde, getuigt van moed. Germaine C. verdient eerder een lintje,’ aldus De Roon.
Beroofd
Het Openbaar Ministerie eiste eerder deze week 2,5 jaar cel tegen Germaine C., die drie jaar geleden de Marokkaanse jongen Ali el Bejatti doodreed, nadat hij haar van haar handtasje had beroofd.
De vrouw pikte die actie niet en reed met haar auto achteruit, om haar tasje terug te krijgen. De destijds 19-jarige El Bejatti kwam echter klem te zitten tussen de auto en een boom, en overleed aan zijn verwondingen.
Fatwa
Germaine C. werd woensdag gearresteerd door de politie, omdat ze niet verscheen bij de zittingen van haar proces. Met de arrestatie wil het Openbaar Ministerie (OM) haar dwingen haar eigen rechtszaak bij te wonen.
C. zegt dat ze ernstig wordt bedreigd door Marokkanen en vreest een fatwa.
Door Robin van der Kloor
==========
dhr de Roon zal van diverse kanten wel bijval krijgen denk ik zo.............
