Tóch maar een boerka-verbod? Lees dit maar even.....

Plaats reactie
Petrus

Tóch maar een boerka-verbod? Lees dit maar even.....

Bericht door Petrus »

Uit de Volkskrant geplaatst om 16.20 uur.

Talibanleider in boerka opgepakt
ANP


KABUL - Afghaanse militairen hebben in het zuiden van Afghanistan een Talibanleider opgepakt die gehuld in een allesverhullende boerka probeerde te vluchten.

De arrestatie dinsdag in de provincie Kandahar vond plaats op het moment dat NAVO-troepen een grootscheepse actie begonnen in de naburige provincie Helmand.

De arrestant, Mullah Mahmood, is volgens een verklaring van de NAVO-missie ISAF een expert in het maken van bommen. In de buurt van de oostelijke stad Jalalabad namen militairen van de door de Amerikanen geleide coalitie zes militanten gevangen. Een van hen zou een bommenmaker zijn met nauwe banden met het terreurnetwerk Al-Qaida.

Wie verzetten zich toch? je ziet wat voor gevaren zo'n lap stof met zich mee brengt....
Gebruikersavatar
Unionist
Berichten: 5738
Lid geworden op: 22 mei 2004, 16:13

Bericht door Unionist »

Tja, sinds Hugo de Groot hebben we ook de boekenkisten verboden. Dus waarom niet?
Adorote

Bericht door Adorote »

De boekenkist met ingebouwde BAR deed Hugo een aangenaam verblijf hebben in de kist van zijn redding.
Plaats reactie