Pagina 1 van 1

Printing On Demand (POD) - Zelf je eigen boek drukken

Geplaatst: 13 mei 2006, 00:04
door memento
Ik heb thuis eea aan materiaal liggen (merendeel artikelen, korte boeken, etc) die ik nu uitgeprint heb. Nu kwam ik pas op internet de mogelijkheid tegen van Printing On Demand, het drukken van je eigen boek. Dit lijkt me een interessante mogelijkheid om mijn stapel papier te reduceren tot een paar mooie, zelf samengestelde boeken.

Het enige waar ik mee zit is dat de POD-aanbieders die ik heb kunnen vinden, niet de mogelijkheid bieden om 1 boek af te drukken. Kortom, wie weet een POD-aanbieder die die mogelijkheid wel biedt, tegen een mooie prijs per boek?

[edit]Net even lopen zoeken, en http://www.lulu.nl gevonden. Voor heeel nette prijzen (<15 EUR/boek voor 500 pagina's) je boek laten drukken, ongeacht oplage (je kan vanaf 1 stuks bestellen). Zodra ik tijd heb ga ik het eens proberen. Ik hou jullie op de hoogte van het resultaat[/edit]

Geplaatst: 13 mei 2006, 08:27
door Unionist
Da's ook mooi voor je stapels losse Saambinders enzo. Mooier ingebonden krijg je ze niet!

Geplaatst: 13 mei 2006, 08:43
door rj
Er zijn toch nog wel her en der boekbinders verspreid in het land? Dubbelzijdig, 2 op 1 vel uitprinten en een mooi kaftje om heen laten binden.

Re: Printing On Demand (POD) - Zelf je eigen boek drukken

Geplaatst: 13 mei 2006, 13:45
door Afgewezen
memento schreef:Ik heb thuis eea aan materiaal liggen (merendeel artikelen, korte boeken, etc) die ik nu uitgeprint heb. Nu kwam ik pas op internet de mogelijkheid tegen van Printing On Demand, het drukken van je eigen boek. Dit lijkt me een interessante mogelijkheid om mijn stapel papier te reduceren tot een paar mooie, zelf samengestelde boeken.

Het enige waar ik mee zit is dat de POD-aanbieders die ik heb kunnen vinden, niet de mogelijkheid bieden om 1 boek af te drukken. Kortom, wie weet een POD-aanbieder die die mogelijkheid wel biedt, tegen een mooie prijs per boek?
Leesmijnboek.nl?

Geplaatst: 13 mei 2006, 20:45
door memento
rj schreef:Er zijn toch nog wel her en der boekbinders verspreid in het land? Dubbelzijdig, 2 op 1 vel uitprinten en een mooi kaftje om heen laten binden.
Een echt gedrukt boek is toch mooier. Ik ga lulu proberen, ik zal als ik het resultaat ontvangen heb, verslag doen..

Geplaatst: 13 mei 2006, 20:59
door Miscanthus
ben benieuwd....
heb pas ontdekt dat diverse artikelen mooi als katern af kunt drukken. 120 grams papiertje als omslag en twee nieten erdoor en het is prachtig.
Zo heb ik pasgeleden de HC, DL en Geloofsbelijdenissen in hedendaags Nederlands in katern gemaakt.
Dat leest meteen een stuk frisser.... :)

(met dank aan de GKV)

Geplaatst: 13 mei 2006, 23:15
door Eppie
Unionist schreef:Da's ook mooi voor je stapels losse Saambinders enzo. Mooier ingebonden krijg je ze niet!
Mocht je nog saambinders willen, je kan ze krijgen van mij.