Isala schreef:En Ezau zeide tot zijn vader: Hebt gij maar dezen enen zegen, mijn vader? Zegen mij, ook mij, mijn vader! En Ezau hief zijn stem op, en weende.refo schreef:n het kader van dit topic wil ik zeggen dat Ezau precies die zegen kreeg die hij wilde.
Heb je hem wel eens gelezen?
Toen antwoordde zijn vader Izak en zeide tot hem: Zie, de vettigheden der aarde zullen uw woningen zijn, en van den dauw des hemels van boven af zult gij gezegend zijn.
En op uw zwaard zult gij leven, en zult uw broeder dienen; doch het zal geschieden, als gij heersen zult, dan zult gij zijn juk van uw hals afrukken. Genesis 27 vers 38-40.
Tot nu toe kom ik niet direct de zaken tegen die de topic titel suggereert.
Het gaat nu meer over het leven en sterven van Ezau, wat niet verkeerd is, maar hoe zien jullie dit mbt geloofs(on)zekerheid?
Dank voor je bericht, een verademing
Ik zat me ook al af te vragen wat dit nu allemaal met het onderwerp van dit topic te maken had.
....en hoe hier verder op in te haken
