Gereformeerde Vereniging

Jelle

Bericht door Jelle »

We willen er in elk geval wel serieus over spreken, of het wat wordt en wanneer dat blijft afwachten. Maar het kan wel een goed gesprek zijn voor deze avond.
limosa

Bericht door limosa »

Oorspronkelijk gepost door Adrianus
Ik heb dit topic nooit bezocht, omdat ik reflexmatig aan dat COGG dacht. Is dat oprichten van die vereniging serieus?
Wij zijn altijd serieus, Adrianus!
limosa

Bericht door limosa »

13 Mei is een datum die in het verleden een keer genoemd is. Als er genoeg kunnen kan die datum vastgehouden worden.
Ik zie die bijeenkomst echter niet als vergadering van een Gereformeerde Vereniging maar meer als OSW-meeting. Voor de oprichting van zo'n vereniging is veel meer voorwerk nodig, misschien dat op die bijeenkomst wel een aantal mensen met elkaar tot afspraken kunnen komen om dat voorwerk te gaan doen. Dat zou al heel wat zijn. Zo eventjes bij elkaar gaan zitten zonder goed doordachte agenda en zonder club die sturing geeft moeten we niet doen, dat werkt wanorde in de hand en is contra-produktief. Als er nog iemand met agendapunten komt en meer georganiseerd wil gaan werken de 13de mei lezen we dat wel in deze topic of in de mail.

Ik zeg nog maar eens voorzichtig dat dit voor mij altijd een gedachten-experiment is geweest, bedoeld om behoeften, gedachten en ideeen te peilen. Uitwerken kost heel veel inzet, tijd, energie van een redelijk grote culb geschikte mensen.
Jelle

Bericht door Jelle »

England
Maninne
Jelle


Wie volgen er nog meer?
Gebruikersavatar
Pim
Berichten: 4033
Lid geworden op: 29 dec 2001, 11:42
Locatie: Zuid-Holland
Contacteer:

Bericht door Pim »

Nicname en/of Pim
Hartelijke groet,

Pim.

Het is vandaag een dag van Goede Boodschap. PrekenWeb.nl
Gebruikersavatar
ndonselaar
Berichten: 3105
Lid geworden op: 29 dec 2001, 12:34
Contacteer:

Bericht door ndonselaar »

Ook ik hoop te komen.
In necessariis unitatem custodiant, in non necessariis libertatem, in utrisque prudentiam et charitatem, in omnibus conscientiam inoffensam in diem Domini
Lecram

Bericht door Lecram »

Misschien wel, misschien niet
Jelle

Bericht door Jelle »

Het lijstje is nu:

England
Maninne
Empee
NDonselaar
Nicname en/of Pim
Volgens mij ook Limosa?
Lecram ?
Jelle
Lecram

Bericht door Lecram »

Oorspronkelijk gepost door Adrianus
Ik ben o.a. verhinderd
o.a.? Is dat ook je drang tot anonimiteit ;) ?
limosa

Bericht door limosa »

Ik hoop er ook te zijn.

Het lijstje is nu:

England
Maninne
Empee
NDonselaar
Nicname en/of Pim
Limosa
Lecram ?
Jelle
Plaats reactie