Ik noemde expliciet de GG-dominee omdat dhr. Baan (excuus dat ik dhr. en A. Baan zeg, ik vind dat ik een kandidaat in een kerk niet zomaar met de voornaam mag noemen) ook de tegenwoordige voorgangers niet al te mooi afschildert.
Afgewezen, ik interpreteer inderdaad dat dhr. Baan en de mensen van de naar Remonstrantisme neigende beweging H.C. soms best heel goed weten wat er mis is en wat er moet gebeuren.
Lapressa, grappig dat jij mijn opmerking over die GG-dominee zodanig uitlegt dat de GG een heilige status heeft. Ik wist niet dat mijn postings zo invloedrijk zijn. (zijn ze ook niet hoor, die illusie heb ik niet)
Gabrielle, jij vind het dat de vele kritiek op dhr. Baan een teken dat hij de waarheid spreekt. Ach, dat kan ik ook omdraaien.
Jongere, prima dat jij mijn reactie jammer vind. Ik vind het op mijn beurt jammer dat er zoveel sympathie is voor de H.C. beweging. Gelukkig zijn we het niet in alles met elkaar eens.
Jongere, als reactie op je laatste posting, laat de GG maar rechts liggen.
