Waar heb je dat eerste in mijn teksten gevonden? Ik heb het nog eens doorgelezen en ik kan niet vinden waar je dat uit zou kunnen afleiden, behalve dan dat er gisteren ook iemand anders was die zoiets begreep.
De bijbelse noties die ik noemde, hebben inderdaad op heel je leven betrekking en ik vond de argumentatie van C&G daar tamelijk haaks op staan. Dat heb ik onderbouwd, maar ik heb zeker niet gezegd dat een (kring)verjaardag de enige manier is om deze bijbelse noties te honoreren.
Het niet willen vieren van een verjaardag zou heel goed wel in strijd kunnen zijn met bijbelse noties, maar dat ligt helemaal aan de afwegingen die iemand daarbij maakt.
Wat betreft dat laatste: dat zou een discussie apart zijn. Zouden er onderwerpen zijn waar de Bijbel weinig over zegt? Dat vraag ik mij af. Wel in rechtstreekse zin, natuurlijk, omdat de omstandigheden veranderen.
Christine & Gerjanne
Ga naar
- Theologie
- ↳ Theologie - Algemeen
- ↳ Theologie - Actueel
- ↳ Theologie - Dogma en Belijdenis
- ↳ Theologie - Bezinning
- ↳ Theologie - In English
- Kerk en Cultuur
- ↳ Kerk en Cultuur - Algemeen
- ↳ Kerk en Cultuur - Ethiek
- ↳ Kerk en Cultuur - Kerkelijke bladen
- ↳ Kerk en Cultuur - Nieuws
- 3 Formulieren van Enigheid
- ↳ Dordtse Leerregels
- ↳ Nederlandse Geloofsbelijdenis
- ↳ Heidelbergse Catechismus
- Bijbelstudie
- ↳ Bijbelstudie OT en NT
- ↳ Bijbelstudie (discussie)
- Actueel
- ↳ Actuele zaken
- ↳ Uit de krant
- Algemeen
- ↳ Muziek en Gedichten
- ↳ Boeken
- ↳ PC en Internet
- ↳ Politiek
- ↳ Vrijetijdsbesteding
- ↳ Israel en Midden-Oosten
- ↳ Overige
- Forumzaken
- ↳ Forumzaken
- ↳ Prikbord