Hoe was je zondag [2]?

Ouddorp
Berichten: 383
Lid geworden op: 10 jul 2012, 12:01

Re: Hoe was je zondag [2]?

Bericht door Ouddorp »

aggieoudje schreef: Gisteren, 14:28 Gisterenochtend keek ik mee met de dienst uit het Maranathacentrum in Katwijk, in deze dienst ging Ds. D. Jongeneel voor.
Op deze Israëlzondag preekte hij over Psalm 83.(deze psalm werd gelezen door de opperrabijn bij de overdracht van dode gijzelaars aan Israël)
Thema van de preek was: Wraak!?

Avonddienst in de kerk waar Ds. S.J. Verheij voorging.
Preek over Genesis 33: 4 en 10 Maar Ezau snelde hem tegemoet, omarmde hem, viel hem om de hals en kuste hem; en zij huilden.
Jakob zei daarop: Nee toch, als ik toch genade in uw ogen gevonden heb, neem het geschenk uit mijn hand dan aan, want ik heb uw aangezicht gezien alsof ik het aangezicht van God zag, en u bent mij goedgezind geweest.
Thema van de preek: Verzoening met mens en God.
Naast Genesis 33 las de dominee ook nog uit Lukas 15: 20 t/m 24 een stukje van de gelijkenis van de verloren zoon.
Ben wel benieuwd hoe psalm 83 werd uitgelegd in het licht van de huidige gijzelaarscrisis?
Arja
Berichten: 2713
Lid geworden op: 30 mei 2019, 15:57

Re: Hoe was je zondag [2]?

Bericht door Arja »

Op vakantie: geluisterd naar Charles R. Swindoll
https://www.insightforliving.ca/broadca ... mes/WCTD10

En samen een andere preek besproken waar we vragen bij hadden.
Plaats reactie