Pagina 1 van 1
stelling ----CENTRAAL GELEGEN
Geplaatst: 01 mei 2007, 02:09
door Adorote
Als er een gezellige bijeenkomst is van een forum ,moet de plaats van samenkomst altijd centraal gelegen zijn zo dat het voor iedereen ook met openbaar vervoer gemakkelijk te bereiken is en zo ook weer thuis te kunnen komen .
Geplaatst: 01 mei 2007, 08:52
door Marnix
Niet helemaal mee eens. Er komen genoeg mensen met de auto. Dus het moet toch mogelijk zijn ergens opgepikt te worden... Als je met het OV niet bij de meetinglocatie kan komen, dan vast wel op een station of bij een bushalte die een beetje in de buurt ligt. Dan wil er vast wel iemand op en neer rijden. Moet er alleen even 1 iemand als coordinator daarvoor worden aangesteld, stuur je iedereen die meegaat even een PB met mobiel nummer zodat je op die dag kan bellen... en de coordinator vraagt dan aan de aanwezigen wie hem/haar dan kan ophalen. Wissel je gewoon af, dan moet hooguit iedereen 1x rijden en waarschijnlijk dat nog niet eens.
Geplaatst: 01 mei 2007, 09:36
door Vincent
Wel mee eens. Ambacht komt voor mij toevallig goed uit, want ik kan er op de fiets naartoe. Maar nou als je in een Veluws dorpje woont en geen auto hebt. MIdden land was eerlijker, maar ja, het blijkt al zo moeilijk te zijn allemaal. Respect voor de organisatoren!
Geplaatst: 01 mei 2007, 09:41
door Marnix
Tja, ach. Vanaf Veluwe met de bus naar Arnhem of Ede, met de trein naar Rotterdam, met de trein naar Dordrecht, uitstappen in Zwijndrecht. Vanaf Ambacht is dat 5 minuten rijden. Valt wel te overleven

Van zo'n stukje reizen ga je echt niet dood hoor/
Geplaatst: 01 mei 2007, 13:24
door Adorote
Marnix schreef:Tja, ach. Vanaf Veluwe met de bus naar Arnhem of Ede, met de trein naar Rotterdam, met de trein naar Dordrecht, uitstappen in Zwijndrecht. Vanaf Ambacht is dat 5 minuten rijden. Valt wel te overleven

Van zo'n stukje reizen ga je echt niet dood hoor/
Gaat niet over reizen maar centraal gelegen.En de plaats van de aankomende bijeenkomst daar gaat het niet over, er zal altijd waardering zijn voor de mensen die zo bijeenkomst regelen.