Pagina 1 van 2

Site van SGP-stoepkrijtje!

Geplaatst: 24 jan 2004, 10:56
door kridje
Hieronder de link van een persoon die altijd fanatiek op de SGP-stoep en andere plaatsen aan het krijten is!Stoepkrijtje

[Aangepast op 24/1/04 door kridje]

Geplaatst: 24 jan 2004, 12:01
door Adje
tValt me nog mee dat de reacties op het artikel er nog op staan. Een maand of wat geleden stond er ook al zoiets van diezelfde Stoepkrijtje, dat ze leuzen had geschreeuwd en had gestoepkrijt bij het partijkantoor (heldin!), toen had ik erop gereageerd, maar dat werd na een paar uur al weer weggehaald.

Geplaatst: 24 jan 2004, 12:40
door Pim
Dat mens is niet wijs man!

Geplaatst: 24 jan 2004, 12:57
door limosa
ze zullen wel blij zijn dat die link hier staat, kunnen ze weer wat reacties lezen . . .

Geplaatst: 24 jan 2004, 13:18
door Lecram
Reageren!!!

Wat een onzinnige en intolerante actie in Leiderdorp. Is dat mens gefrustreerd?

Geplaatst: 24 jan 2004, 13:19
door marsm104
Sorry hoor, kan ik dan wel wat meer voelen bij CU dan SGP. Dit kan niet. Écht niet.

En die vloeken, en termen vind ik gewoon discriminatie tegen het SGP. Sneu. :i

Geplaatst: 24 jan 2004, 15:53
door bjdendekker
Ze kan ook gewoon op de grond spugen. Met zoveel venijn slijt na verloop van tijd vanzelf een stoeptegel weg. Misschien kunnen we haar naar Saoedi Arabië exporteren. Heeft ze geeneens krijt nodig, want ze kan daar gewoon in het zand schrijven. Kijken hoe lang ze het volhoudt.

Geplaatst: 24 jan 2004, 15:58
door Pim
Er zijn al weer diverse reacties verwijderd!

Geplaatst: 24 jan 2004, 16:26
door limosa
Oorspronkelijk gepost door Pim
Er zijn al weer diverse reacties verwijderd!
Hé, die van mij ook! En hij was nog wel zo ingetogen. Nou ja, zal -ie toch wel zeer gedaan hebben. Want dat dametje mag blijkbaar alles zeggen maar 't is me nu wel duidelijk dat ze niets gezegd wil worden.

Geplaatst: 24 jan 2004, 17:20
door Lecram
Die van mij staat er nog wel. Heb ik hem dan toch te mild geschreven?

Geplaatst: 24 jan 2004, 17:32
door limosa
hahaha, ga snel de reactie van tukkertje lezen, zal straks ook wel weggehaald worden!

Geplaatst: 24 jan 2004, 17:39
door limosa
weer ff een reaktie erbij gezet, kijken hoe lang deze blijft staan . . .

Geplaatst: 24 jan 2004, 17:54
door tukkertje
Mijn reactie staat er nog steeds.:D:D:D

Geplaatst: 24 jan 2004, 19:10
door marsm104
Stuur alleen zelfgeschreven/-gemaakte bijdragen. (Geen kopieen van krantenberichten, persberichten of dergelijke). Beperk je tot bijdragen over sociaal en/of politiek activisme.
Volgens ons zou een bijdrage door niet-commerciele initiatieven weer hergebruikt moeten kunnen worden. Mocht je dit niet willen, laat dan weten dat dit niet mag, of anders onder welke condities wel of niet. (Bijvoorbeeld: "gebruik door derden niet toegestaan" in de inleiding.)
Discriminierende (racistische, fascistische, seksistische, homofobe etc) bijdragen, niet functionele porno, spam, ellenlange teksten vanwege de tekst zelf (zoals nieuwsbrieven van politieke partijen) en ander niet bediscussieerbare bijdragen worden verwijderd.
Postings zonder nieuwswaarde kunnen van de hoofdpagina naar de open-posting pagina verplaatst worden.
Gejatte software, mp3-tjes en dergelijke worden resoluut verwijderd.
Schelden op andere posters, in wat voor vorm dan ook, is niet toegestaan en is reden voor verwijdering van de volledige reactie.
Schrijf een titel en een inleiding bij je stuk, dit maakt het ook aantrekkelijker om te lezen. Het gebruik van hoofdletters achter elkaar wordt beschouwd als SCHELDEN.
Indymedia is principieel geen discussieforum. Gebruik de "reageer" button voor aanvullingen op de artikel.
Indymedia treedt aktief op tegen trollen.
Het editorial team van Indymedia NL is verantwoordelijk voor het interpreteren van deze spelregels. Discussie over de spelregels en de interpretatie ervan kan gevoerd worden op de publiek toegankelijke algemene vergaderingen en via de algemene mailinglijst, maar niet op de website.
--> Dus alleen maar aanvullingen... in de geest van het verhaal. Sneu... dus als je met de mensen meepraat, dan blijft de reactie staan....

[Aangepast op 24/1/04 door marsm104]